תקנון ומדיניות האתר

  1. התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך הוא פונה לגברים ונשים כאחד באופן שווה.
  2. LikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה אינה אחראית לכל הגבלה ו/או אזהרה ו/או חסימה ו/או התרעה ו/או נזק מכל סוג שיוטל על הלקוח ו/או כל אדם מטעמו ו/או צד שלישי ו/או לקוחותיו עקב רכישת קידום באתרי המדיות החברתיות השונות כגון: FACEBOOK, YOUTUBE, TWITTER, וכיו"ב.
   כמו כן, LikeBox (לייקבוקס) או מי מטעמה אינה אחראית על הסרת אתר או הסרת עמוד מתוצאות חיפוש במנועי החיפוש השונים(GOOGLE, BING, YAHOO וכיו"ב)
  3. אתר LikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה אינו חברת בת או חברה המצויה בקשרים עסקיים ישירים או עקיפים עם אף מדיה חברתית.
  4. הלקוח מודע שבעת רכישת קידום באמצעות האתרLikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה יתכן והוא מבצע פעולה שאינה עומדת באופן מלא עם תקנון הרשתות החברתיות השונות, LikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה אינה תיהיה אחראית על הגבלות ו/או סגירות ו/או חסימות של חשבונות ו/או עמודים ו/או מוצרים ברשתות החברתיות.
   הלקוח מודע שקיים סיכוי וסיכון שאינו תלוי בLikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה העשוי לגרום לסגירה ו/או חסימה ו/או השבתה ו/או נזק כתוצאה מכך.
  5. האתרLikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה אינו מתחייב להחזיר תשלום ו/או לבצע ביטול עסקה ו/או לבצע החזר כספי ללקוח במידה והלקוח קיבל שירות חלקי בלבד מנסיבות שאינן באחריות או בשליטת האתר ומונעים אפשרות להשלמה מלאה של השירות, כגון: שינוי מדיניות, מוצרים, שירותים, הגבלים, במדיות החברתיות השונות.

  5.1. הלקוח מודע כי מעט לעט הרשתות החברתיות מבצעות עידכוני אלגורטמים ברשתות, ולפעמים זמני ההספקה מתעקבים מעט.

  1. כאשר הלקוח מבצע הזמנה ותשלום לשירות קידום מאתרLikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה הוא מצהיר כי הוא מעוניין בשירות שרכש וידוע לו כי הרכישה שביצע הינה סופית ואיננה ניתנת לביטול או להחזרה לאחר הרכישה. זאת גם אם בחר הלקוח שלא להשתמש בשירות והקידום שביצע בהזמנתו.
  1. LikeBox (לייקבוקס) או מי מטעמה תאפשר החזרת תשלום / ביטול עסקה אך ורק בטרם שחלפו 12 שעות מרגע ביצועה התשלום, זאת בתנאי שתהליך הקידום טרם החל.
  2. התקנון והסעיפים המפורטים תקפים גם ברכישת שירותים באמצעות נציג מכירות בטלפון או\ו פייסבוק או כל דרך התקשרות עם נציג LikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה.
  3. הלקוח מתחייב כי אמצעי התשלום (כגון: כרטיס אשראי, פייפאל וכיו"ב) עימו משתמש בביצוע רכישה באתר הוא בבעלותו ובהסכמתו.
  4. אנו מתחייבים על שמירת חשאיות ופרטיות לקוחותינו, ומתחייבים שלא להעביר לאף גורם או צד שלישי אף מידע אודות הלקוח ו/או הקידום במידה ותבצעו רכישה לקידום באתר.
  1. LikeBox (לייקבוקסאו מי מטעמה עושים את כל המאמצים כדי להבטיח את בטיחות החשבונות ברשתות החברתיות.